Moyes: “Hala çok iyi durumdayız!”

West Ham patronu David Moyes, Chelsea maçı için katıldığı basın toplantısında özel açıklamalarda bulundu.

Chelsea maçı için uzun bir hazırlık süreci geçirmeleri hakkında David Moyes: “Bu, sanırım uzun zamandır geçirdiğimiz ilk tam hafta. Oyunculara toparlanmaları ve heyecan verici bir maç öncesinde hazırlanmaları için zaman vermeye çalıştık. Her şeyden öte Pazar günü Chelsea maçımız var.”

Bu haftaki takımlar antrenmanları hakkında David Moyes: “Formu devam ettirmek için istekliyiz, gitmeye hazırız ve oynamaya odaklandık. Bence bu hepimizi tazeledi. Hala oradayız, hala iyi bir lig pozisyonundayız ve ligin zirvesindeyiz. Avrupa’da bir yarı final maçımız var. Her şey için güzel ilerliyoruz.”

Issa Diop ve Kurt Zouma’nın sakatlıkları hakkında David Moyes: “Bunun üzerine bir zaman çizelgesi koymayacağım. Issa’nın ve Kurt’un bir sakatlığı var, bunun üzerine bir zaman çizelgesi koymuyoruz çünkü böyle isimleri her zaman daha çabuk geri almak istersiniz. Umarım bunu başarabiliriz. Umarım onları olabildiğince çabuk geri alabiliriz.”

Chelsea hakkında David Moyes: “Chelsea, sezonun ilk üç ayında Premier Lig’in tartışmasız favorisiydi. O zamandan beri Manchester City ve Liverpool’un gücünü gördünüz. Onlar Avrupa şampiyonu ve gerçekten iyi bir kadroları ve menajerleri var. Tüm takımların yaptığı elbette gibi inişleri çıkışları oldu, ancak üst düzey bir takımları var.”

Kaynak: https://www.whufc.com/