Moyes: “Beklentileri biz yükselttik!”

Fulham maçı için katıldığı basın toplantısında konuşan West Ham patronu David Moyes, kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

Sakatlıklar ve eksikler hakkında David Moyes: “Bugün oyuncuların antrenmanını gördükten sonra daha fazlasını öğreneceğiz. Dün bir dinlenme seansı geçirdik ve oyuncuları bugün tekrar bir araya getireceğiz.”

Oyuncu grubu hakkında David Moyes: “Size bu oyuncu grubu hakkında bir şey söyleyeceğim, onlar harika çocuklar. Bağlı ve dürüstler. Son birkaç sezonda bizim için harika bir iş çıkardılar ve bu sezon gösterdikleri performans nedeniyle birdenbire kötü oyuncular olmuyorlar. Elbette hatalar yapabilirler ama artık bunları aşmalıyız.”

Takımından beklentileri hakkında konuşan David Moyes: “Bir menajerin işi beklentileri yükseltmektir ve bence bunu başardık. Doğal olarak daha sonra bu artan beklentilerle yaşamak zorundasınız. Belki bunu bu yıl yapamadık ama onları kendimiz büyüttük. Bence bizi takip eden herhangi bir taraftar, Çarşamba günü olanların bireysel hatalardan kaynaklı olduğunu anlayacaktır. Bence genel olarak yaşadıklarımızın ana nedeni bireysel hatalar olabilir.”

Ceza alması nedeniyle sahalardan bir süre uzak kalacak olan Fulham oyuncusu Aleksandar Mitrovic hakkında David Moyes: “Mitrovic, özellikle Premier Lig’de bu sezon Fulham için harikalar yarattı. Eminim Fulham’ın ona sahip olmaması büyük bir darbe olur.”

Kaynak: https://www.whufc.com/