Mourinho, “Kane daha erken dönebilir”

Tottenham menajeri Jose Mourinho, takımın golcü oyuncusu Harry Kane hakkında olumlu gelişmeleri paylaştı. Geçtiğimiz haftalarda oyuncunun sezonun son iki haftasına yetişebileceğini söyleyen Mourinho; bugün yaptığı açıklamada oyuncunun durumunun iyiye gittiğini ve daha yakın bir sürede takıma geri dönebileceğini belirtti.

Kane’in durumunun nasıl gittiği yönünde sorulan soruya Mourinho, “Biraz ileride söyleyeceğim ama bana umut veriyor. Bir ya da iki maç için geri dönmek yerine üç, dört ya da beş maç erken dönebilir. Biraz spekülasyon yaratıyoruz ama duygular iyi. Bu aşamada, her zaman iyi bir duygu ile yapabileceği her şeyi yapıyor. Bazen kötü hissedersiniz ve bazı şeylerin değişmeyeceğini düşünürsünüz oysa Kane’in durumu iyiye gidiyor ve sezonun sonunda bize yardımcı olabilir. Geri dönüş tarihini kesin olarak belirtmeyen bir adam ve bundan dolayı hızlı bir dönüş istiyor. O iyi bir adam ve gerçek bir savaşçı” diye konuştu.

Son’un durumuna da değinen Portekizli teknik adam, “Son yakın bir zamanda İngiltere’ye dönecek. Onun için de umutlarımız var fakat şu an ondan uzaktayız. Seul’den uçtuğu için bazı güvenlik protokollerini takip etmesi gerekecek. İyileşme süreci başladığında onu sahada deniyeceğiz. Kane ve Son’un aynı anda sahada olması bizim için çok önemli” dedi.

Leave a Comment