“Mourinho ile yeniden çalışmak isterim”

Mourinho’nun, Chelsea menajeri olarak son sezonunu geçirdiği yıl, onunla çalışmanın hiç eğlenceli olmadığını söyleyen Eden Hazard, “Eğer yeniden hangi koçla çalışmak isteyeceğimi sorarsanız cevabı Jose Mourinho olur” dedi.

Belçika’nın HLN gazetesine verdiği samimi röportajda konuşan yıldız kanat oyuncusu, Mourinho’nun, Chelsea’nin başında ikinci bir peri masalından ve 3. sezonda bu masalın nasıl bir “negatif döngü”ye döndüğünü anlattı.

Mourinho işten ayrıldıktan kısa bir süre sonra, kötü performans sergilediğinden dolayı ona mesaj yolladığını söyleyen Belçikalı oyuncu, “12 yılda sadece bir kötü sezonum oldu, o da Mourinho’nun son altı aylık dilimindeydi ve bir parçası da benim hatamdı. Şampiyonluktan sonra Jose’ye fazladan tatil için izin istedik ve döndüğümde çizgimden epeyce uzaktım” dedi.

Ayrıca Belçikalı yıldız kanat oyuncusu Eden Hazard, “Jose’yle birlikte çalıştığımız son sezon hiç eğlenceli değildi. Kazanamadı ve bir döngünün içine girdik. Antrenmanlar keyifli değildi ve yollarımızı ayırmak herkes için daha iyi olacaktı. Ama bana yeniden hangi menajerle çalışmak istersin derseniz cevabım Jose Mourinho olacaktır.” diye belirtti.