Mourinho, “Dier için ceza beklemiyorum”

Tottenham menajeri Jose Mourinho, geçtiğimiz çarşamba günü oynanan Norwich maçı sonrası taraftarlarla tartışan Eric Dier’ın hafta sonu için uygun olduğunu söyledi.

Norwich maçı sonrası taraftarlarla yaşadığı gerginliğin sosyal medyada yayılmasının ardından gündem olan Eric Dier için İngiltere Futbol Federasyonu araştırmalarını sürdürüyor. Norwich maçı sonrası yaptığı açıklamalarda Tottenham’ın bu konuda herhangi bir ceza almaması gerektiğini savunan Mourinho; düşüncelerini bir kez daha dile getirdi.

Hafta sonu oynanacak Burnley maçı öncesi basın toplantısında yer alan Mourinho, “Son günlerde çok iyi maçlar çıkarttı. Wolves maçında harikaydı aynı şekilde diğer maçlarda da forma giydiği zamanlar iyi işler çıkarttı. Benim burada geçirdiğim sürece beklediğimden fazlasını sahaya yansıttı. Olanlar belli ve neredeyse hiçbir şey olmadı, ben öyle düşünüyorum. Onun herhangi bir ceza alacağını ya da bize karşı bir fatura çıkacağını düşünmüyorum. Olmaması gerekiyor. Özellikle ben gelmeden önce çok fazla forma şansı bulamıyordu. Artık formasına kavuştu ve bu hafta sonu için oynayabileceğini düşünüyorum. Bence yaşananlar onun futbolunu etkilememeli” dedi.

Leave a Comment