Marsch: “En iyi halimizde olmalıyız!”

Ligde kalma planları yapan Leeds United patronu Jesse Marsch, zorlu Brentford maçı için basının karşısına çıktı.

Luke Ayling hakkında Jesse Marsch: “Luke Ayling dün başarılı bir ameliyat geçirdi. Umarım sahalarda uzak kalması çok uzun değildir, şu an için beklentimiz iki ila dört ay arasında. Çözmesi gereken bir diz sorunu var.”

Tyler Roberts hakkında Jesse Marsch: “Bugün Roberts’ın antrenmana döndüğü ilk gün. Gelecek yılın başlangıcı için hazır olacak.”

Patrick Bamford hakkında Jesse Marsch: “Bamford bu hafta gerçekten iyi görünüyordu. Pazar günü içinse henüz bir karar vermedik. Bugün izinliydim, umarım önümüzdeki birkaç gün içinde Pazar hakkında bir karar verebilirim. Bütün hafta iyi görünüyordu. Uzun vadeli iyileşme için en iyi şey bunu kırmaktı. Ondan daha iyi hissediyor. Onu mümkün olduğunca çok dakika için elimizden gelen en iyi şekilde hazırlayacağız.”

Robin Koch hakkında Marsch: “Bugün antrenman yaptı ve en başından beri hazır olacak. Başka kimsede sorun yok.”

Küme düşmeme mücadelesi hakkında Jesse Marsch: “Dün gece maçları izledik. Bir sürü duygu görüyoruz. Diğer oyuncuların baskıyı nasıl farklı şekilde kaldırabildiğinden çok şey öğrenebiliriz. Maça girerken agresif olmak istiyoruz, kazanmak istediğimizi biliyoruz ve eğer kazanırsak kendimize en iyi şansı veriyoruz. Daha önce bu durumlarda bulundum, eğer son günse diğer maçlarda neler olup bittiğini biraz bilmeniz gerekir. Devre arasında takımla iletişim kuracağız ancak odak noktamız iyi bir başlangıç ​​yapıp erken gol bulmak. Ve bu Burnley üzerinde baskı oluşturabilir. İşimiz açık. Çabalamak, gelişmek ve bunun üstesinden gelmek için tekrar derine inmemiz gerekecek.”

Küme düşmekten kaçınma konusunda Jesse Marsch: “Bu meydan okuma için heyecanlıyız. Elimizden gelenin en iyisini yapmamız gerektiğini biliyoruz. Buraya hiç kolay olacağını düşünmeye gelmedim. Her şey için savaşmamız gerektiğini biliyordum. Bunu Pazar günü yapacağımızdan emin olacağım. Premier Lig’de kaldığımızı bilseydik daha kolay olurdu ama odaklanmamız gereken bir maç olması daha kolay. Bunu bizim için netleştiriyor. Galibiyet bize en iyi fırsatı verir. Takımımızın nasıl davranması gerektiğini temsil etmeye çalışıyorum. Bugünkü gibi günlerde, kayıplardan sonra, bir yönetici olarak elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Pazar günü elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum, bize kazanmak için en iyi şansı vermek istiyorum. Dün gece iyi uyudum çünkü gruba güvenim var. Kaderimizi kontrol ettiğimizde işler daha iyi ama durum şu an için böyle değil. Puanları almak için elimizden geleni yapmalıyız.”

Kaynak: https://www.leedsunited.com/