Marsch: “Değerlendirmelerimiz sürüyor!”

Southampton deplasmanı için hazırlıklarını sürdüren Leeds United patronu Jesse Marsch, maç için düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Sakatlıklar hakkında güncelleme yapan Jesse Marsch: “Bu hafta bizimle antrenmanlarda yer alan birçok oyuncumuz oldu. Adam Forshaw, Liam Cooper ve Luis Sinisterra hepsi antrenman yaptı ve hafta sonu için uygun gözüküyorlar. Junior Firpo ve Luke Ayling’in ise antrenmanlara dönmek için birkaç haftası daha bulunuyor.”

Transfer planları hakkında Jesse Marsch: “Sürekli değerlendirme yapıyoruz. Verdiğimiz tüm kararların doğru olduğundan emin olmaya çalışıyoruz, çalışmaları sürdürüyoruz.”

Hafta sonu yaşanacak yoğun hava sıcaklığı hakkında Jesse Marsch: “Her maç büyük bir mücadeledir. Southampton maçı kolay olmayacak ve hava çok sıcak olacak, bu yüzden bunu yönetmemiz gerekecek. Böyle durumları MLS koşullarında tecrübe ettim ve duruma nasıl adapte olacağımız konusunda bilgiliyim. Yoğun sıcaklık sorun yaratacaktır ama bunun üstesinden gelmeliyiz.”

Brenden Aaronson hakkında Jesse Marsch: “(Gülerek) Brenden Aaronson hala gol istiyor! İyi bir etkisi vardı ve bunu sürdürmek için çalışıyor, geçtiğimiz hafta gol pozisyonunda neler olduğunu görüyorsunuz.”

Uzun süredir sahalardan uzak kalan Stuart Dallas hakkında Marsch: “Bir zaman çizelgesi hakkında konuşmaya başlamak için çok erken, ancak kişilik özellikleri ona her zamanki gibi iyi bir şekilde geri dönme şansı veriyor. Onun takım üzerindeki etkisi devasa, onun için bir süre vermekten uzak duruyoruz.”

Kaynak: https://www.leedsunited.com/