Maddison yeni sözleşmeye imza attı

Geçtiğimiz sezonun başarılı ekiplerinden Leicester City, takımın değişilmezlerinden olan James Maddison ile sözleşme uzattığını açıkladı.

Leicester City’den yapılan açıklamada, 23 yaşındaki İngiliz orta saha oyuncusu ile 2024 yılına kadar sözleşme imzalandığı belirtildi. Norwich City’den 2018 yılında transfer edilen ve Leicester City formasıyla 76 karşılaşmada 16 gol kaydeden Maddison’ı Top Six yakından takip ediyordu.

Kulübün resmi kanallarına açıklamada bulunan Maddison; “”Bu futbol kulübü için yeni bir sözleşme imzalamaktan çok mutluyum. Saha içinde ve dışında pek çok olumlu şeyin gerçekleştiği bir Leicester City oyuncusu olarak; inanılmaz heyecan verici bir durum ve bunun bir parçası olmaktan çok memnunum. Bu sezon kulüp olarak başardıklarımız, ileriye doğru atılan büyük bir adım. Biz ve ben bu takımdan daha çok şey geleceğini biliyoruz. Leicester City’ye katıldığımdan beri her andan keyif aldım. Taraftarlar benim için inanılmazdı. Önümüzdeki sezon Premier Lig’de neler yapabileceğimizi göstermeye kararlı harika bir oyuncu grubumuz var” diye konuştu.