Kurzawa temsilcisini değiştirdi!

Paris Saint-Germain’in defans oyuncusu Layvin Kurzawa, Arsenal’e transferi ile ilgili çıkan spekülasyonların ardından temsilcisini değiştirdi.

Kurzawa, bugün Twitter aracılığı ile Chelsea’den Willian’ı ve eski Liverpool orta saha oyuncusu Philippe Coutinho’yu da temsil eden Sports Invest UK’ye katıldığını açıkladı.

Yaşanılan bu gelişme Kurzawa için Premier Lig’e taşınmanın garantisinden uzak olsa da, temsilci değişikliği oyuncular tarafından yeni bir sözleşme veya transfer yapmak için sıklıkla kullanılan bir hamle. Kurzawa kişisel profilinden, “Büyük haber!! Sports Invest İngiltere ailesine katılmaktan dolayı çok heyecanlıyım” mesajını yayınladı. Kurzawa mesajını hem Fransızca hem İngilizce paylaştı.

Sözleşmesinin son altı ayına giren Fransız sol bek için Arsenal ismi her geçen gün daha çok artıyor. PSG’nin oyuncuyu kaybetmek istememesine rağmen sezon sonu bedelsiz gitmesi yerine oyuncunun satışına onay vermesi bekleniyor.

Son günlerde çıkan yeni haberlerde ise Arsenal’in oyuncu ile sezon sonu için 5 yıllık bir kontrat konusunda anlaştığı yönündeydi.

Leave a Comment