Kane’den kötü haber!

Tottenham’ın başarılı forveti Harry Kane’den kötü haber geldi. Premier Lig’in son haftasında Southampton ile karşılaşan Tottenham sahadan 1-0 mağlup ayrılmıştı. Mağlubiyetten daha üzücü olan bir gerçek ise ortaya çıktı. Karşılaşmada sakatlanarak sahadan ayrılan Harry Kane’in sakatlığının ciddi olduğu ve sahalara ne zaman döneceği hakkında kesin bir tarih olmadığı belirtildi.

Jose Mourinho oyuncu hakkında yaptığı açıklamada sakatlığı doğruladı ve durumu değerlendirdi. Jose Mourinho, “Bana sadece duygularımı, iyi haberleri veya kötü haberleri sorarsanız, iyi haberlerden çok oyuncunun hissettiğinden daha kötü bir haberim var. Harry Kane’in durumu ciddi gözüküyor. Sahadan ayrılırken iki kez düşünmedi” dedi. Oyuncunun sakatlığının kendilerini yıpratacağını söyleyen Mourinho, Kane’in yerini doldurmalarının imkansız olduğunu, transfer döneminin açık olmasına rağmen bu noktaya bir transfer düşünmediği söyledi. Çözümün ise elindeki diğer oyuncuların sahada sunacakları ile geleceğini belirtti.

Mourinho adı başka takımlarla anılan Eriksen için ise, başka takımlarla konuşabileceğini ve bu gerçeği saklamaktan çekinmediğini söyledi. Her şeye rağmen Klopp örneğini veren Mourinho, sabırlı olduğunu ve tecrübesiyle Klopp gibi uzun yıllar sonunda belirli başarılara ulaşacaklarını söyledi.

Leave a Comment