Kane geri dönüyor!

Tottenham’ın golcü oyuncusu Harry Kane, ilk takım eğitimine geri dönüyor ve Premier Lig’in geri dönüş tarihinde sahada olmayı planlıyor.

İngiltere kaptanı, yeni yılın ilk gününde sol hamstringinde bir tendon yırtılması yaşadığından beri formasından uzak kalmış durumda. Premier Lig’in koronavirüs nedeniyle minimum 30 Nisan’a kadar ertelenmiş olması, ligin geri kalanında Harry Kane için forma şansı yaratıyor. Şampiyonlar Ligi için Tottenham’ın çabalarını sürdürme fırsatı bulup bulamayacağı ise belirsizliğini koruyor.

Kulübün internet sitesine açıklamalarda bulunan Kane, “İyiyim. Rehabilitasyon ve kişisel bakış açısından gerçekten iyiyim. Şu anda iyi bir aşamadayım ve çok çalışıyorum, çok fazla iyileşme, çok fazla rehabilitasyon gerçekleştiriyorum. Sezonun sonunda forma giymek için sabırsızlanıyorum. Bunun dışında ailem gayet iyi ve açıkçası herkes şu anda koronavirüs hakkında düşünüyor. Birlikte olma, güvende kalma zamanı ve umarım her şey yoluna girecek. Çok uzakta değilim, normalde iki ya da üç hafta içinde tam anlamıyla ekiple birlikte olmayı umuyorum. İyi bir aşamadayım, hemen hemen her şeyi yapıyorum, şimdi zindeliğimi oluşturmakla ilgili çalışıyorum. Kişisel olarak kendime baktığım zaman hazırlanmaya devam etmem gerektiğini görüyorum” ifadelerini kullandı.

Leave a Comment