Hudson-Odoi için ayrılık izni yok!

Chelsea, Callum Hudson-Odoi için Bayern Münih’ten gelen kiralama teklifini reddeti. Bayern Münih, genç oyuncu için satın alma opsiyonlu sunduğu kiralık teklifinden beklediği yanıtı alamadı.

Geçtiğimiz sezonun Şampiyonlar Ligi şampiyonu olan Bayern Münih, Sky Sports’ta yer alan habere göre Chelsea’ye satın alma opsiyonu 70 milyon sterlinlik bir kiralık teklifi iletti. 19 yaşındaki oyuncunun kesinlikle takımda tutulması gerektiğini belirten Frank Lampard ise transfere onay vermedi.

Callum Hudson-Odoi için geçtiğimiz hafta düşüncelerini belirten Chelsea patronu Frank Lampard ise oyuncusunun isteklerini karşıladıklarını belirtmişti. Lampard, “Bence Callum’un performansı, özellikle ikinci yarıda daha çok agresifleştiğinde ortaya çıktı. Callum buradaki planlarımızın kesinlikle bir parçası. Callum bizim oyuncumuz, Callum’un istediği şey hesaba katılıyor, bizim için çalışması gerekiyor” diye konuşmuştu.

Chelsea’den defalarca olumsuz yanıt alan Bayern ise genç oyuncu için ısrarının sürdürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezonun devre arasında perdeyi 30 milyon sterlinlik teklifiyle aralayan Bayern, her geçen gün teklifini artırmaya devam ediyor.