Howe: “Oyuncular ilk galibiyeti almak istiyor!”

Sahasında Burnley ile karşılaşacak olan Newcastle United patronu Eddie Howe, düzenlenen basın toplantısında özell açıklamalarda bulundu.

Sakatlıklar ve eksikler hakkında Eddie Howe: “Sakatlıklar açısından birkaç darbe ve morluk var ama umarım çok ciddi bir şey yoktur. Umarım kadro Salı gününü yara almadan geçirmiştir ve iki iyi oyuncumuz aramıza dönüyor. Jamaal Lascelles ve Matt Ritchie için umutluyuz.”

Potansiyel ilk galibiyetleri hakkında Eddie Howe: “Oyuncular sezonun ilk galibiyetini almak için can atıyorlar. Grubun olumsuz fikirlerden uzak durmasından gerçekten memnunum. Felsefem güçlü. Takımı nereye götürmek istediğime dair net bir vizyonum var. Bu zaman alacak ama bence iyi bir başlangıç ​​gördük. İstediğimiz sonuç olmasa da Salı gününden alınacak çok fazla olumlu şey vardı. Bu oyuna aynı ruh, mücadele ve birliktelik ile girebilirsek, o zaman oyuncuları ilk galibiyeti bir an önce almaları için destekleyebilirim.”

Joelinton hakkında Eddie Howe: “Fiziksellik ve teknik yeteneğin iyi bir karışımı var. Gerçekten özverili bir zihniyeti var, bu yüzden ondan gerçekten memnunum. Bence gelişmeye devam edebilir ve benim için çok büyük bir oyuncu olacak.”

Taraftarlar hakkında Eddie Howe: “Salı günü harika bir deneyimdi, olmasını umduğum her şey vardı. Onlara gerçekten ihtiyacımız olduğu bir anda bizi desteklediler. Takımı gerçekten harekete geçirdiler ve yaptıkları için onlara ne kadar teşekkür etsem azdır.”

Kaynak: https://www.nufc.co.uk/