Howe gelecek için umutlu!

Bournemouth patronu Eddie Howe, son haftalarda oyuncularının performansında bir artış gördüğünü ve geleceğe umutlu baktığını söyledi.

Geçtiğimiz hafta sergilediği iyi performansa rağmen Sheffield United deplasmanından eli boş dönen Bournemouth, bu hafta Burnley’e konuk olmaya hazırlanıyor. Düşme potasının sadece iki puan üstünde yer alan Howe’un öğrencileri ligde kalabilmek için yoğun bir mesai harcıyor.

Son haftalardaki performansa ve Burnley maçına değinen Howe; “Son üç oyuna bakarsanız, genel olarak performansta bir artış görüyorsunuz. Bence momentumun oynadığımız seviye açısından anlamı önemli. Brighton 60 dakika boyunca çok iyiydi, Aston Villa’ya karşı tüm oyun boyunca iyi hissettim ve Sheffield United maçında ilk yarı iyiydik. Bu işaretlere bakarsak maç kazanmamız şaşırtıcı değil. Burnley deplasmanına her gittiğimde orada zor bir maç olacağını biliyorum. Çok zor maçlarda puan aldılar, onlar krediye sahip. Oraya gittiğinizde zorlu bir oyun için fiziksel ve zihinsel olarak hazırlıklı olmanız gerekiyor, ancak son üç oyunumuzdan emin olarak oraya gidip kendimizi onlara kanıtlamaya çalışacağız. Umarım kalitemizi gösterebiliriz.”

Leave a Comment