Hodgson: “Puanlara ihtiyacımız var, yanlış taraftayız!”

Watford patronu Roy Hodgson, Leeds United maçı için katıldığı basın toplantısında kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

Sakatlıklar hakkında konuşan Roy Hodgson: “Temel olarak tam ve zinde bir kadromuz var. Sezonun sonlarında burada bizimle olan doktorların yaptıkları şey ve çalışma şekilleri oldukça inanılmaz. Takım olarak bütünüz, antrenman sahasında herkes bizimleydi.”

Everton galibiyeti hakkında Roy Hodgson: “Bu, dört puan önümüzde bulunan Everton ile bağlantıda kalacağımız anlamına geliyor. Bizden puan alan Burnley’e biraz yer kaybettik. Bu da bizi masada bir yere itiyor, ancak sekiz maç kala Burnley, Everton, Watford ve Norwich arasındaki fark çok büyük değil.”

Leeds United hakkında Roy Hodgson: “Puanlara ihtiyacımız var, yanlış taraftayız. Eğer hayatta kalacaksak maçları kazanmamız gerekiyor. Bu bizim için başka bir fırsat. İyi olan ve yeni teknik direktör Jesse Marsch altında çok iyi sonuçlar alan bir Leeds tarafına karşı evimizde oynuyoruz.”

Liverpool yenilgisinden sonra tepki verme ihtiyacı üzerine Roy Hodgson: “Benzer bir performansa ihtiyacımız var, gerçekten ihtiyacımız olan şey bu. Tepkiler, takımın kötü gittiğinde veya takımınızın yeterince sıkı çalışmadığını hissettiğinizde olur. Böyle şeyler olsun istediğimi sanmıyorum. Southampton ve Liverpool’da takımdan gördüklerimden sonra tepki kelimesini kullanmak oldukça önemli.”

Kaynak: https://www.watfordfc.com/