Hasenhüttl: “Galibiyet bizim için mümkün!”

Wolverhampton deplasmanı için hazırlıklarını sürdüren Southampton patronu Ralp Hasenhüttl, maç için düzenlenen basın toplantısına katıldı.

Ertelenen maçlar hakkında konuşan Ralph Hasenhüttl: “Kulüplerdeki covid durumu hakkında hiçbir görüşümüz veya şeffaflığımız olmadığı için bir şey söyleyemem. Gerisi spekülasyon olur çünkü Burnley hali hazırda bir forvet kaybetti, bilmiyorum. Premier Lig bununla ilgilenmeli ve bu yüzden ilk maçlar planlandığında kulüpte değillerse, iptal edilen bir maçta yeni transferlerin oynamasına izin verilmemesi gerektiğini söyledim. Maçın oynanacağı tarihteki kadroların maçlara çıkması gerekiyor.”

Armando Broja’nın geleceği hakkında Ralph Hasenhüttl: “Oyuncu, menajer ve Chelsea ile doğru konuşmayı bulacağız. Genç delikanlının gelişmesine izin vermeliyiz. onun oyunu çünkü en önemli şey. Burayı seviyor ve daha iyi olmasının tüm nedenleri bunlar. Sonunda, oyuncu için en iyi kararı bulmalıyız ve eğer herkes için bir galibiyetse, yaz için doğru kararı bulacağız. Bizim oyuncumuz olduğu sürece onu daha iyi hale getirmeye çalışacağız.”

Wolverhampton Wolves hakkında Ralph Hasenhüttl: “Kurtlar yıkılması çok zor bir takım ve çok gol yemezler. İnanılmaz bir savunmaları var. Evimizde onlara karşı iyi bir maç çıkardık. Kaybettik ama o maçtan dersler alıp daha iyi şeyler yapmalıyız. Bu statta çok güzel maçlar geçirdik ve net bir planımız var. Bizim için galibiyetin mümkün olduğunu düşünüyoruz.”

Kaynak: https://www.southamptonfc.com/