Gözler Carroll’ın üstünde!

Newcastle United patronu Steve Bruce, haftasonu oynanacak olan Brighton maçında Andy Carroll’a güvendiğini ve oyuncunun Newcastle’a dönüşünün olumlu olacağını belirtti.

Steve Bruce, Carroll’ın çocukluk kulübüne geri dönüşünü merakla beklediğini ve herkesin ona destek olması gerektiğini söyledi. Bruce, “Bugün için geldiği süreç gayet iyi. İki haftadır özel antrenmanlar yapıyor. Kendisini forma sokuyor ve çimlere basmak için sabırsızlanıyor. Evine geri dönüyor, taraftarlara bekledikleri heyecanı verebilir. O yerel bir delikanlı ve evine geri dönüyor, onu tekrar burada görmek çok güzel” diye konuştu.

30 yaşındaki isim sık sık sakatlıklarla ön plana çıkıyor. En son geçirdiği sakatlıktan sonra takıma geri dönen Carroll iki haftalık geçirdiği antrenman programından sonra Brighton maçını bekliyor.

2011 yılında Newcastle United’tan Liverpool’a giden fakat istediğini bulamayan Carroll, en son West Ham United formasını terletti. Geçen sezon yaşadığı sakatlıklar nedeniyle pek fazla forma şansı bulamayan Carroll, West Ham tarafından serbest bırakıldı ve Newcastle’ın yolunu tuttu.

Leave a Comment