Gerrard: “Takım adına heyecanlıyız!”

Manchester United‘ı ağırlamaya hazırlanan Aston Villa patronu Steven Gerrard, takımı ve rakibi hakkında özel düşüncelerini paylaştı.

Yeni transferleri Coutinho ve Digne hakkında Steven Gerrard: “Philippe Coutinho ve Lucas Digne yarın için müsait olacaklar. Kadro için çekişmeli durumdalar, zaman geliyor.”

Coutinho hakkında daha fazlası Steven Gerrad: “Ona sahip olmak harika, benim işim onu ​​yeniden sahaya yerleştirmek ve futbolunun tadını çıkarmak. Orada kesinlikle harika bir oyuncu var ve binada olduğu kadar dışarıda da çok fazla heyecan var, bu yüzden bunu gerçekten takdir ediyoruz. Ona sahip olduğumuz için şanslıyız ve doğru zamanda serbest bırakılacak. Bence ismi tek başına insanlara ilham veriyor. Oyunda yaptıkları insanlara ilham veriyor. Onu çok iyi tanıyorum, bir oyuncu olarak onunla harika bir ilişkiye sahiptim. O harika bir adam, bir aile babası ve model bir profesyonel, seçkin bir futbolcu, bu yüzden futbolundan zevk almasını ve insanların inançlı olmasını sağlamak için basit bir vaka. Gerçek Philippe Coutinho’yu göreceğimizden hiç şüphem yok; maça uygun ve tamamen hızlandığı anda elimizde harika bir futbolcu olacak.”

Lucas Digne hakkında Aston Villa menajeri Steven Gerrard: “Lucas’a sahip olduğumuz için çok mutluyuz. O farklı yerlere gitti, birinci sınıf futbol kulüplerine gitti ve çok şey kazandı. Onu içeri almak için fırsat geldiğinde üzerine atladık, agresif davrandık. Kulüp bu konuda beni destekledi ve elimizde harika yetenekli bir futbolcu olduğu için çok mutluyuz. Her iki oyuncu da bu grubu daha güçlü ve daha iyi hale getirecek.”

Potansiyel transferler hakkında Steven Gerrard: “Bekleyip görmemiz gerekecek. Şimdiye kadar aldığım destekten memnunum. İyi oyuncular, iyi oyuncularla oynamak ister ve son 48-72 saat içinde iki iyi oyuncuyu kadromuza kattık, bu gerçek bir özgüven artışı.”

Manchester United maçı hakkında Steven Gerrard: “Etrafta çok fazla heyecan var ama işimize ve elimizdeki göreve dahili olarak odaklanmamız gerekiyor. United’a karşı zor bir maç olacak ama eminim Villa Park sallanacak, sallanmaya ihtiyacımız var ve maçı dört gözle bekliyoruz.”