Gerrard daha da yükselmek istiyor!

Crystal Palace ile karşılaşacak olan Aston Villa‘da patron Steven Gerrard, maç için düzenlenen basın toplantısına katıldı.

Sakatlıklar hakkında Steven Gerrard: “Jacob Ramsey gruba geri döndü, son birkaç gündür antrenman yaptı ve iyi görünüyor, güçlü görünüyor, yani bu bizim için büyük bir pozitif. Ollie Watkins, Liverpool maçından bu yana antrenman yapmadı, ancak takım kadrosuna katılma şansı hala var. Her fikstürün her zaman bir amacı ve önemi vardır, bundan dolayı toparlanıp elimizden geldiğince sezonu yüksek sıralarda bitirmek istiyoruz.”

Philippe Coutinho’nun kalıcı transferi hakkında Steven Gerrard: “Bu haberden çok memnunuz. Kulübe bağlı herkes için harika bir gelişme. Onun burada olması ve takıma yerleşmesi bence bizi bir üst seviyeye taşıyacak. Aynı şekilde kalıcı olarak olması onu da bir seviye yükseltecek. O istendiğini ve destek gösterildiğini hissetmesi gereken bir oyuncu. Villa’daki herkes üzerine düşeni yaptı. Bu yolculuğun bir parçası olmak istemesi harika. Phil çok mütevazı, son derece profesyonel ve her gün yeni standartlar belirliyor.”

Kaynak: https://www.avfc.co.uk/