Gerrard: “Bizim için büyük bir darbe!”

Crystal Palace maçı hazırlıklarını sürdüren Aston Villa patronu Steven Gerrard, maç için düzenlenen basın toplantısına katıldı.

Diego Carlos’un sakatlığı hakkında güncelleme yapan Steven Gerrard: “Önemli bir oyuncuyu kaybetmek bizim için kesinlikle büyük bir darbe. Dün başarılı bir ameliyat geçirdi, bu yüzden ileriye bakmamız ve olumlu olmaya çalışmamız çok önemli. Ona ihtiyacı olan tüm desteği vereceğiz ve hala oynayacak özel bir rolü var. Sakatlığının ardından soyunma odasına dahil olmasını ve liderlik becerilerini göstermesini istiyorum.”

Sakatlıklar nedeniyle başka bir stoper transferi planlarının olup olmadığı hakkında Steven Gerrard: “Bu, kesinlikle analiz ettiğimiz bir şey ama hala tam formda üç stoperimiz var ve Kortney Hause tam antrenmanlara geri döndü. Bu alanda daha fazla desteğe ihtiyacımız olup olmadığına karar vermek için yeterli zamanımız var.”

Yapılan transferler hakkında Steven Gerrard: “Son derece mutluyum, yukarıdan harika bir destek aldım, ancak her zaman daha iyisini arıyoruz, çalışmaya devam ediyoruz.”

Emi Buendia hakkında Gerrard: “Emi, sezon öncesi hazırlıkların ilk gününden beri harikaydı, ondan çok memnunuz ve ilk 11’de forma bulmak ​​için bastırıyor.”

Crystal Palace menajeri Patrick Vieira hakkında Gerrard: “Yaptığı işe büyük hayranlık duyuyorum. Zorluklar karşısında iyi hazırlıklar yaptığına eminim, aynı şekilde onlara karşı biz de böyle olmalıyız.”

Everton’a karşı alınan galibiyet hakkında Steven Gerrard: “Performansımızdan gerçekten memnunduk, 80 dakika boyunca kontrol bizdeydi, ancak elbette oyundan öğreneceğimiz ve alacağımız çok şey var.”

Kaynak: https://www.avfc.co.uk/