Futbolculardan Arteta’ya destek mesajları!

Hector Bellerin, Mesut Özil ve Alexandre Lacazette, Arteta’nın takıma katılmasının ardından daha fazla birlik adımı atıldığını vurgulayarak, hocalarına destek mesajları verdiler.

Özil ve Lacazette, Mikel Arteta’nın Arsenal’deki taktik değişikliklerini, sadece üç maç kazanmış olmalarına rağmen desteklediklerini de vurgulayarak önemli açıklamalarda bulundular. Yıldız isimler İspanyol teknik adamın gelişi ile takımın yeni taktik felsefesi hakkında daha çok birleştiğinin altını çizdiler.

Arsenal’in Dubai kampında konuşan Mesut Özil, “Bir ekip olarak çok daha mutluyuz ve herkes bu kulüp için her şeyini vermek istiyor. Özellikle taktiksel olarak çok gelişiyoruz ve umarım gelecekte daha başarılı olacağız.” dedi.

Mikrofonu eline alan Lacazette ise Özil’in görüşlerine katıldığını belirterek, “Artık daha birlikteyiz. Sahada ve saha dışında da düşünme şeklimiz birlikte. Taktik olarak daha iyiyiz ve önümüzdeki birkaç hafta içinde büyük bir gelişme göreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Kulübün internet sitesine açıklamalarda bulunan bir diğer isim ise Hector Bellerin oldu. Bellerin, “Zaman çok hızlı geçiyor. Artık yeni bir felsefeye sahibiz, oynadığımız son maçlarda bu biraz daha ön plana çıkıyor. Oynadığımız oyunda büyük farklılıklar oluşuyor.” diye konuştu.

Kaynak: www.skysports.com

Leave a Comment