Frank: “Villa maçı için kendimize güveniyoruz!”

Brentford menajeri Thomas Frank, Dean Smith ile karşı karşıya geleceği maç için düzenlenen basın toplantısında özel açıklamalarda bulundu. Thomas Frank, düzenlenen basın toplantısında birçok konu hakkında yorumlar yaptı.

Sakatlık güncellemesiyle sözlerine başlayan Frank, “Geçen hafta oynanan Crystal Palace maçından sonra herkes müsait olmalı. Mathias Jensen ve Shandon Baptiste’i değerlendirip kadroda olup olmadıklarını göreceğiz” diye belirtti.

Sakatlık güncellemesinin ardından transfer dönemi hakkında konuşan Frank, “Takımımdan mutluyum ama piyasanın her zaman farkındayız. Yeni biri gelmez diyemem, gelir diyemem. Rekabet edebilecek kadar güçlü ve heyecanlı bir kadro kurduk, ama aynı zamanda gelecek için iyi oyunculara da sahibiz. Şu an için herhangi bir şey söyleyemem. Kris Ajer ve Frank Onyeka ilk iki maça başladılar ve çok iyi iş çıkardılar. Yoane Wissa için büyük beklentilerimiz var. Alvaro Fernandez iyi bir kaleci ve bir de Myles Peart-Harris var. Herkes takıma iyi uyum gösterdi” dedi.

Transfer görüşmelerinin ardından oynanacak maça yönelen ve Aston Villa hakkında düşüncelerini paylaşan Thomas Frank, oynanacak maç için kendilerine inandıklarını vurguladı. Thomas, “Elbette kendimize inanıyoruz ve kazanabileceğimize inanarak her maça gidiyoruz. Villa gerçekten herkes tarafından ilginç görünen bir şey inşa etti ve sizi sürprize iten kişilerden oluşan bir ekibe sahip. Bu zor bir görev olacak. Kolay bir maç olmasını beklemiyor. Hazırlıklıyız ve kendimize güvenimiz tam” diye belirtti.

Bir dönem Dean Smith’in yardımcılığı yapan Thomas, eski iş arkadaşı hakkında da olumlu ifadelerde bulundu. Frank, “Bu kadar başarılı olduğu için çok mutluyum. Bir kültür ve oyun tarzı oluşturmada ne kadar iyi olduğunu biliyorum. Bir kulüpteki herkesi tepeden tırnağa gerçekten önemsiyor. O harika bir menajer ve koçluğundan daha da iyi bir birey. Onunla beraber güzel zamanlar geçirdik. Ona çok saygı duyuyorum. Hem maç için hem onunla karşılaşacağım için oldukça heyecanlıyım” dedi.

Kaynak: https://www.brentfordfc.com/