Fernandes, “Başarıya aç oyuncular takıma katılmalı”

Manchester United’ın çiçeği burnunda yıldızı Bruno Fernandes, takımın transfer etmek için başarıya aç oyuncuları tercih etmesi gerektiğini belirtti.

Portekizli yıldız isim, Manchester United forması ile her başarıyı elde etmek istediğini ve bunun için kendisi gibi başarıyı hedefleyen oyuncuların takımda yer alması gerektiğini savundu. Fernandes, “Her şeyi kazanmak istiyorum. Her şeyi kazanmak için açım. Kazanmak, şampiyonluk, lig, Şampiyonlar Ligi, her şeyi kazanmak için Manchester’a geldim. Manchester’ın sahip olduğu potansiyeli biliyoruz, çünkü biz genç bir takımız, genç oyuncularız ve kalitemiz var. Genç olmamızın ve diğerlerinin bizden daha fazla deneyime sahip olması önemli değil, çünkü gençlere yardım edebilecek oyuncular takımda yer alıyor. Şimdi ve gelecekte sahip olduğumuz karışım, gelecek sezonda ne olacağını bilmiyorum. Elbette Manchester United büyük bir kulüp ve normalde istediği birini buraya getirebilir çünkü herkes buraya gelmek istiyor.”Zaten büyük bir ekibimiz var, ama her kim gelirse kazanmak için gelmesi gerekiyor. Sadece kazanmak için odaklanmak istiyorum, insanların unvanlar ve her şey için aç olmasını istiyorum. Bunu şimdi grupta hissediyorum, herkes kazanmak istiyor” dedi.

Devre arasında takıma katılan Bruno Fernandes, takımının 11 maçlık yenilmeme serisinde büyük bir paya sahipti. Portekizli yıldız oyuncu Premier League’de gösterdiği performansla “Premier League Ayın Oyuncusu” ödülüne de layık görülmüştü.

Leave a Comment