Eriksen için İtalya’dan haber var!

Sky Sports kaynaklarına göre Inter Milan, Tottenham’ın Danimarkalı orta saha oyuncusu Christian Eriksen için temaslara başladı. Uzun süredir takımdan ayrılacağı yönünde çıkan haberlerin ardından; sözleşmesinin son altı ayına giren başarılı oyuncu, İngiltere dışı ekiplerle sezon sonu için görüşmeler gerçekleştirebilir.

Tottenham cephesinin oyuncu ile sözleşme yenilemek istediği fakat bu isteğinde başarılı olamazsa; oyuncunun kontratı devam ederken oyuncunun satışına sıcak baktığı biliniyor. Sözleşmesinin son dönemine giren Christian için ise istekli takımların, fazla bonservis istenmesi nedeniyle oyuncunun sözleşmesini tamamlayıp bonservissiz olarak takıma katılmaları yönünde yaklaşımları bulunuyor.

Sky kaynaklarında Eriksen için İtalya’dan bir başka ekibin daha istekli olduğu yazıldı. Inter Milan’ın ardından Juventus’un da oyuncu için sezon sonunu beklediği vurgulandı.

Christian Eriksen geçtiğimiz yaz Tottenham’dan ayrılacağı yönünde çıkan haberlerin ardından, yeni bir şeyler denemek için doğru zamanın geldiğini söylemişti.

Leave a Comment