Erik ten Hag ilk basın toplantısını gerçekleştirdi!

Manchester United‘ın yeni menajeri Erik ten Hag, yeni takımıyla ilk basın toplantısında birçok konu hakkında özel açıklamalarda bulundu. İşte tüm detaylar…

Erik ten Hag: “Bugün sizlerle tanıştığım için mutluyum ve burada olduğum için gerçekten çok heyecanlıyım. Şu ana dek gerçekten sıcak bir karşılamaydı. Hepinizle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum. Burası benim yeni evim ve başarıya ulaşmak istiyorum.”

Erik ten Hag: “Etraftaki insanlarla aramda iyi bir his var, toplantılarda iyi hissediyorum. Bir planımız var ve şimdi bu planı uygulamakla ilgili çalışıyoruz.”

Transferler hakkında Erik ten Hag: “Hala devam eden analiz sürecindeyim. Bu oyuncularla çalışmayı dört gözle bekliyorum. Bir önceki sezon, bu takım Premier Lig’de ikinciydi ve bana sorarsanız büyük bir potansiyel var.”

Premier Lig şampiyonluğu hakkında Erik ten Hag: “Şu an bunu düşünmüyorum. Bunun kendi özelinde bir proje olduğunu ve zaman alacağını düşünüyorum. Biz sadece her maçı kazanmak istiyoruz, önümüze maç maç bakacağız.”

Premier Lig hakkında Erik: “Harika bir lig. Premier Lig’de yer alan büyük koçlarla ve büyük takımlarla şu ana dek zaten tanıştım, bununla nasıl başa çıkacağımı biliyorum. Premier Lig bence dünyanın en büyük ligi. Onlarla savaşmak için sabırsızlanıyorum.”

Mitchell van der Gaag ve Steve McClaren’in ekibine katılmasıyla ilgili Erik: “İkisi de başarıya nasıl ulaşılacağını biliyor. Kariyerlerinde her ikisi de şampiyonluklar ve kupalar kazandı ve bu yüzden buradalar. Onlarla çalışmak elbette isterim.”

Cristiano Ronaldo’nun onun altında bir geleceği olup olmadığı konusunda Erik: “Elbette, burada olacak ve bizim için goller atacak.”

Kaynak: https://www.manutd.com/