Erik ten Hag: “Her şey taleplerle ilgili!”

Everton maçı için düzenlenen basın toplantısında konuşan Manchester United patronu Erik ten Hag, birçok konuya değinmek yerine kısa kısa açıklamalarda bulundu.

Christian Eriksen ve Luke Shaw hakkında Erik ten Hag: “O müdahale için çok kızgındım, gerçekten sert bir müdahaleydi ve onu tüm sezon kaybettiğimizi düşünmüştüm, ancak ilerleme kaydetti ve aramıza döndü. Gerçekten çok kötü bir sakatlıktan geliyor. Şu an ise kendi programının ilerisinde gözüküyor, bundan çok memnunuz. Luke Shaw ise sakatlığı nedeniyle bu maç bizimle olmayacak.”

Takımının Old Trafford’daki performansı hakkında Erik ten Hag: “Bunu her maçta yapmalıyız. Bir standart olmalı ve bunu sürdürmeliyiz. Sonuçta Manchester United için oynarken yerine getirmeniz gereken bazı sorumluluklarınız vardır, bu sorumluluksa tam olarak bu. Bu performanstan sorumlu olmalısınız.”

Takımının performansı hakkında Erik ten Hag: “Aslında her şey taleplerle ilgili. Standartlar koymalıyız. Bu kültürle ilgili, bunu her zaman yapmalıyız. Zirvede olan ve kupa için yarışan bir oyuncu, bunu her zaman yapmalı. Bir oyuncu olarak performans konusunda tutarlı olmalısınız. Bu düşünce yapısını getirmek ise bizim görevimiz.”

Everton patronu Sean Dyche hakkında Erik ten Hag: “Açıkçası harika bir iş çıkaran harika bir menajer. Ekibi gerçekten çok formda, fiziksel durumları olağanüstü, bu yüzden onlara uymamız gerekiyor.”

Kaynak: https://www.manutd.com/