Emery: “Neler başarabileceğimizi merak ediyorum!”

Aston Villa menajeri Unai Emery, Liverpool maçı için katıldığı basın toplantısında takımı ve rakibi hakkında özel açıklamalarda bulundu.

Arjantin ile Dünya Kupası’nı kazanan kaleci Emi Martinez hakkında Unai Emery: “Hepimiz onunla çok gurur duyuyoruz, bu inanılmaz. Aston Villa taraftarları onunla çok gurur duyuyor olmalı. Önümüzdeki hafta geri dönecek, onu takımımda istiyorum. Büyük duyguların ve yaptığı sıkı çalışmanın ardından dinlenmek için iyi bir zamana sahip.”

Sezon ortası tatili hakkında Unai Emery: “Kaybetmeyi sevmesem de hazırlık maçlarında alınan sonuçlar önemli değildi. Önemli olan üzerinde çalıştığımız her şeyi nasıl kullanabileceğimiz. Bu süreçte takım olarak neler yapabileceğimizi ve daha da iyi olabilmek için nasıl gelişebileceğimizi düşündük.”

Yaklaşan transfer dönemi hakkında Unai Emery: “Ocak piyasası kolay değil ama bazı şeyleri deneyeceğiz. Kulüp çalışıyor ve eminim bize yardımcı olacak, farklı profil ve özelliklere sahip oyuncular arıyoruz.”

Aston Villa taraftarları hakkında Unai Emery: “Villa Park’taki atmosfer harika; taraftarlarımızla bağlantı kurmak için sahadaki tarzımızla ve kimliğimizle doğru orantılı olmalıyız. Taraftarlarımıza, üzerinde çalışacağımız kapasiteyi göstermek istiyorum. Neler başarabileceğimizi merak ediyorum.”

Liverpool maçı hakkında Unai Emery: “En iyi performansımızı gösterirsek bunu başarabileceğimizi düşünüyorum. Taraftarlarımızla Villa Park’ta çok özel, herkes için özel bir maç olacak.”

Kaynak: https://www.avfc.co.uk/