Dyche: “Asgari gereklilik azami çabadır!”

Southampton deplasmanı için hazırlıklarını sürdüren Burnley patronu Sean Dyche, maç için düzenlenen basın toplantısında düşüncelerini paylaştı.

Takımının galibiyet umutları hakkında Dyche: “Yapılan bazı iyi işler var. Çocukların güçlü kalmaları ve inanmaya devam etmeleri gerekiyor. Asgari gereklilik azami çabadır ve bu çocuklar bunu ortaya koyuyor. Kazanmamız için anahtar, onlara üretilen performans seviyelerini hatırlatmaktan geçiyor, onların bunu sürdürmesini ve daha da ileriye taşımasını bekliyoruz. Şanslar yarattığımızı görüyoruz, sadece bu şansları kazandığımız maçlara çevirmek istiyoruz.”

Sakatlık durumları hakkında Dyche: “Ben Mee, Matej Vydra ve Charlie Taylor için karar alacağız. Üç maçlık bir haftaya giriyoruz ve bu yüzden hafta sonu onlar hakkında bir karar vereceğiz. Dale Stephens antrenmanlara döndü, hiç forma giymemiş olabilir ama bu yoğun dönem için herkesi detaylı takip ediyoruz. Kararlarımızı maç gününe saklıyoruz.”

Southampton hakkında Dyche: “Southampton için zor bir başlangıç ​​oldu, organize bir takımlar. Geçen hafta sonu sonuç almak için çok çalıştılar, onlara bakarsak bazı şeyleri görebiliriz. Benim gözümden bakınca gerçekten iyi bir takımlar.”

Kieran Trippier hakkında Dyche: “Kieran dışında favori oyuncu yapmıyorum. Yönetici ve oyuncu olarak iyi bir ilişkimiz vardı ve burada çok popülerdi. Bazen oyuncularla bağlantı kurarsınız ve işler değişir. Bunu hep söyledim, ona karşı zaafım var. Onu çok seviyorum ve ailesini tanıyorum. Benim için çok değerli.”

Kaynak: http://www.burnleyfootballclub.com/