Dean Smith ile devam kararı!

Aston Villa yönetimi Villa Park’ta yoluna devam eden Dean Smith ile uzun süreli yeni bir sözleşmeyi imzaladı. Aston Villa patronu Smith, 4 yıllık yeni bir kontratla Villa Park’taki görevini sağlamlaştırdı.

Dean Smith 2018 yılında Aston Villa’da göreve başlamıştı ve ilk sezonunda takımı Premier Lig’e döndürerek, arkasına büyük bir destek almıştı. Villa şu an Premier Lig düşme hattından sadece 4 puan yukarıda yer alıyor ve 15. sırada bulunuyor. Premier Lig’de tam anlamıyla başarılı bir sezon geçirmemesine rağmen kulüp yönetimi başarılı menajer ile devam kararı alarak takıma olan güvenini gösterdi.

Çocukluktan gelen Aston Villa sevgisini hiçbir zaman saklamayan Smith ise yeni sözleşmeden dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Smith, “Uzun vadeli geleceğimi kulübe verdiğim için çok mutluyum. Aston Villa’yı Premier Lig kulübü olarak yeniden kurmanın getirdiği tüm zorlukları dört gözle bekliyorum” dedi.

Aston Villa genel müdürü Christian Purslow şunları ekledi: “Kurul, Dean’in kendisini kulübün uzun vadeli yeniden inşa planlarının kalbine yerleştiren dört yıllık yeni bir sözleşme imzalamasından memnundur.”

Leave a Comment