Chelsea’nin ikilisi Aston Villa’nın takibinde!

Transferin etkili takımlarından Aston Villa, Chelsea forması giyen Ross Barkley ve Ruben Loftus-Cheek’i takibe aldı. Her iki oyuncuya da ilgi gösteren Villa, Premier Lig kuralları gereği sadece birini kiralık olarak takımına kazandırabilir.

Geçtiğimiz günlerde potansiyel transferler hakkında görüşlerini belirten Aston Villa patronu Dean Smith; transferin son günü olan 5 Ekim’e kadar bir orta saha transferi beklediğini dile getirmişti.

Chelsea’nin her iki oyuncu için nasıl bir yol çizeceği merak konusu olurken, Frank Lampard’ın yeni transferlerle kuvvetlenen kadrosu için karar vermesi bekleniyor. Transfer döneminin en önemli transferinden birini gerçekleştiren ve Kai Havertz’i kadrosuna katan Chelsea’de; Ross Barkley ve Ruben Loftus-Cheek’in sürelerinin önemli derecede azalması bekleniyor.

Kadrosunu önemli isimlerle güçlendiren Aston Villa’nın ise oyuncuları kiralık olarak takıma katmayı düşünmesi durumunda tercihini birinden yana kullanması gerekiyor. Premier Lig kuralları gereği bir takımdan sadece bir kiralık oyuncu transferine onay veriliyor.