Cascarino, “Ramsey Premier Lig’e geri dönebilir”

Eski Premier Lig oyuncusu Tony Cascarino, Arsenal’den bedelsiz olarak Juventus’un yolunu tutan Aaron Ramsey’nin Manchester United için uygun olabileceğini söyledi.

Futbolculuk kariyerinde Milwall, Aston Villa ve Chelsea gibi takımların formasını terleten Ton Cascarino, Manchester United orta sahası için Ramsey’nin doğru isim olduğunu vurguladı. Cascarino, “Ramsey, cumartesi günü Verona’ya karşı Juventus’un yenilgisinde oynadı, ancak yedek oyuncu olarak oyuna girdiğinde oyun üzerinde bir etkisi olmadığı için İtalya’daki ilk sezonunda oldukça zor zamanlar geçiriyor. Eski Arsenal oyuncusunu tekrar Premier Lig’de görebilirim. Kendisini kanıtlamış ve Premier Lig için oldukça deneyimli bir isim. Onun raporları ve geçmişisi Ramsey’nin Manchester United için ne kadar uyumlu olduğunu gösteriyor. Çok pahalı bir oyuncu olduğunu söyleyemem. Muhtemelen Juventus, 20 milyon sterlin gibi bir ücrete kendisini gönderebilir. Mükemmel uyum gösterebilir.” dedi.

Geçtiğimiz sezon sonu bedelsiz olarak Juventus’un yolunu tutan Ramsey ise Arsenal’deki günlerinden çok farklı. Juventus formasını 19 kez terleten yıldız isim, sadece 2 gol atma başarısı gösterdi. Özellikle İtalyan temsilcisinin kalabalık rotasyonu oyuncunun forma sürelerinde sıkıntı yaratmaya devam ediyor.

Kaynak: www.mirror.co.uk

Leave a Comment