Bruce transfere açık olduklarını vurguladı!

Newcastle United menajeri Steve Bruce, bu hafta kulüp sahibiyle gerçekleştirdikleri toplantının ardından transfer için bütçesinin olduğunu doğruladı.

Steve Bruce, bu hafta içi kulüp sahibi Mike Ashley ile geçen görüşmesini “Çok iyi bir görüşme gerçekleştirdik” diyerek yorumladı ve geçmişte belirttiği gibi transfer düşündüklerini söyledi. Bruce, “Size söylediklerimi tekrarladık çocuklar. Yapmaya çalıştığımız şeyi gösterdik ve bunu tamamen destekledi. Bir veya iki transfer dönüyor ve umuyoruz ki ay sonuna kadar kadroya ekleyebiliriz. En başından beri söylediğim şey, aklımızda bir veya iki hedefimiz olduğu. Harekete geçeceksek bizi geliştirmeye çalışmalılar. İhtiyacımız olursa paranız var ama her zaman böyle oldu. Kime baktığımız, hangi alanları güçlendirmek istediğimiz ve ne tür bir oyuncu ile ilgilendiğimiz daha önemli. Tüm bunlara gerçek bir ilgi gösterdi, bu yüzden çok, çok iyi bir toplantıydı” ifadelerini kullandı.

Sözlerine devam eden Bruce, “Bir ya da iki tane aklımızda olan isim var ve onları çekip çekemeyeceğimizi göreceğiz. Açıkçası, büyük oyuncuları isterken biraz rekabet var ama umarım onları çekebiliriz. Yapabileceğimiz her şeyi deniyoruz” dedi.

Leave a Comment