Bruce, “Transfere açığız”

Newcastle baş antrenörü Bruce, Ocak ayında takımı güçlendirmeye açık olduklarını dile getirdi. Bruce, geçen hafta ise ocak transfer döneminde sessiz kalabileceklerini söylemişti.

Geçen hafta yaptığı açıklamalarda transfer piyasasında sessiz kalabileceklerini vurgulayan Bruce; bu hafta kulüp yetkilileri ile konuştuğunu ve geçmiş dönemde fazla bonservisli oyuncular almalarına rağmen ara transfer etkili olabileceklerini söyledi.

Takım içindeki sözleşme yenileme işlemlerinin de sürdüğünü belirten Steve, “Dubravki ile yeni bir sözleşme imzalamamız iyi oldu. Farklı isimlerle de çalışmalar sürüyor. İki Longstaff kardeşi herkesin görmesi için orada tutuyoruz. Devam edecek. En iyi oyuncularını kaybetmek istemezsin, orası kesin” dedi.

Takımın hücum hattını da değerlendiren Steve, “Hücum hattımızın artık oturması gerekiyor. Almiron’un diğer isimlere göre biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu söyleyebilirim. Antrenmanları eksik geçirmemiz bizim için sorun oluyor. Almiron özelinde onu geliştirmemiz gerektiğin biliyoruz ve onun üstüne gidiyoruz” diye konuştu.

Leave a Comment