Brendan Rodgers’tan sakatlık güncellemesi!

Hafta sonu oynanacak olan Liverpool maçına hazırlanan Brendan Rodgers, bugün düzenlediği basın toplantısında Ricardo Pereira, Wilfred Ndidi, Timothy Castagne ve Çağlar Söyüncü’nün durumları hakkında olumlu haberler verdi.

Sakatlık nedeniyle faydalanamadığı oyuncular hakkında bilgilendirme yapan Brendan Rodgers, oyuncularının yavaş yavaş takımla antrenmanlara başladığını ve her şeyin olumlu gittiğini vurguladı. Rodgers, “Ricardo grupla antrenman yapıyor, bu harika bir haber ve muhtemelen önümüzdeki hafta bir yedek maçında oynayacak. Gerçekten iyi ilerliyor. Wilf sahada. Hala daha birkaç haftası var ama iyi ilerliyor. Aynı şekilde Söyüncü, belki birkaç hafta uzakta ama kadroyla antrenman yapıyor. Timothy Castagne tekrar oyuna geri döndü ve Wesley Fofana daha iyi olacak, bu yüzden oyuncularımızı yavaş yavaş geri almaya başlıyoruz. Tüm oyuncular için, geçirdiğimiz telaşlı başlangıçtan sonra ihtiyaç duyulan biraz iyileşme süresi alıyorlar. Ancak şimdi önümüzdeki aylarda yoğun bir program bekliyoruz. Geri dönen oyuncularımız var, bu harika olacak ve bir sonraki oyun serisini dört gözle bekleyeceğiz” dedi.

“LIVERPOOL HER ZAMAN ZOR OLACAK”

Liverpool karşılaşmasının zor olacağının altını çizen ve rakibinin birçok oyuncusundan uzak kalmasına rağmen tehlikeli olduğunu belirten Rodgers; “Oynayan birinci sınıf oyuncular ve gerçekten güçlü olacak yedek oyuncuları var. Bizim bakış açımızdan böyle görünüyor. Bir sürü oyuncu çıkardık ve bizim için olağanüstü olan oyuncular geldi, bir kadrodan istediğiniz şey bu. Yine de zorlu bir takım olacaklar ve zorlu bir oyuna hazır olmamız gerekiyor. Hala sizi gerçekten incitebilecek birinci sınıf oyunculardan oluşan bir takım” ifadelerini kullandı.