Ballack, “Lampard’ın başarısı beni şaşırtmıyor!”

Chelsea’nin eski Alman orta saha oyuncu Michael Ballack, eski takım arkadaşı Lampard’ın Chelsea’deki teknik adam performansını değerlendirdi.

Michael Ballack, eski takım arkadaşının Chelsea’nin başına henüz geçmesine rağmen yarattığı ortamın kendisini şaşırtmadığını söyledi. Ballack, “Onun yaptıklarına şaşırmıyorum. Çünkü çok çalışkansan ve futbolu iyi biliyorsan, oyunculuk kariyerindeki gibi teknik adamlık kariyerinde de başarılı olabilirsin. Bence bir yönetici olarak maça nasıl hazırlanılması gerekitiğini iyi biliyor ve sahada bunu gösteriyor. Onunla oynadığımda, onun bir yönetici olabileceğini düşünmüyordum, çünkü oyunumuzun çok içindeydik. Karakter olarak gerçekten bir liderdi ve rekabetçiydi. Lampard, futbolu çok seven biriydi” dedi.

Sözlerine devam eden eski Alman yıldız, “Babasının yüksek seviyede oynadığı bir aileden geldiğini düşünüyorum, bu yüzden ailede bir şey vardı ve belki de futbolda çalışmayı seven bir insan olduğunu hissedebiliyoruz. Chelsea efsanesi olarak bu kulüpte bir şans yakalaması kendi yeteneklerini yönetici olarak göstermesi için büyük bir fırsat” diye konuştu.

Leave a Comment