Andre Gray özür diledi!

Watford forvet Andre Gray, evinde arkadaşlarını ağırlayarak koronavirüs güvenlik önlemlerini ihlal ettiği için özür mesajı yayınladı.

Southampton karşılaşmasında Gray, takım arkadaşları Nathaniel Chalobah ve Domingos Quina ile birlikte güvenlik önlemleri nedeniyle maç kadrosuna alınmamıştı. Yaşanan bu durumdan dolayı kulüp iddiaları kabul ederek oyuncu hakkında soruşturma açmıştı. Gray, doğum gününü kutlamak için Cuma günü evinde bir parti düzenlemişti ve bundan dolayı eylemleri için takım arkadaşlarından ve Watford personelinden özür diledi.

Instagram üzerinden açıklamalar yapan Andre, “Öncelikle yaptığım şeyden dolayı pişman olduğumu belirterek, takım arkadaşlarım ve personelimizden özür diliyorum. Doğum günüm için bir parti düzenlediğim iddiaları gerçeği yansıtmıyor. Sadece bir futbol gecesi ve futbolcu arkadaşlarımla birlikte zaman geçirdiğimiz bir ortamdı. Sadece doğum günümde bir çeşit futbol turnuvasına dönüşen arkadaş grubumla zaman geçirmek olduğunu tekrarlamak istiyorum! Sorumluluklarımı anlıyorum ve bunu düzeltmek için ne gerekiyorsa yapacağım, tekrar özür dilerim” dedi.

Leave a Comment