Adama Traore’den imza geliyor!

Wolves’ın yetenekli kanat oyuncusu Adama Traore, kulübü ile uzun vadeli yeni bir sözleşmeye imza atmaya çok yakın. Uzun zamandır adı Liverpool ile anılan İspanyol oyuncunun en yakın zamanda Wolverhampton ile görüşmelere başlaması bekleniyor.

2018 yılında Middlesbrough’dan 18 milyon sterlinlik bonservis bedeliyle Wolverhampton’a transfer olan Adama Traore; Nuno Espirito Santo yönetiminde her geçen gün performansını artırmaya devam ediyor.

Bu ayın başlarında İspanya A milli takım formasını ilk kez giyen 24 yaşındaki Traore’nin adı yaz aylarında Liverpool ve eski takımı Barcelona ile anılıyordu. Gösterdiği performansla her geçen gün transferin gözde isimlerinden biri haline dönüşen başarılı kanat oyuncusu ile Wolverhampton’ın yakın zamanda yeni sözleşmeye imza atması bekleniyor. Mevcut sözleşmesi 2023 yılında tamamlanacak olan Adama Traore ile minimum beş yıllık yeni bir kontratın imzalanacağını tahmin ediliyor.

Nuno Espirito Santo’nun üç yıllık yeni kontrata imza atmasının ardından Wolves yönetimi; Raul Jimenez ve Conor Coady ile de sözleşme yenilemişti.